19 450 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OKAI |
| Вес | 15 кг |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 7.8 Ah |
| Амортизация | Відсутня |
| Вага в упаковці | 18.5 кг |
| Вихідна напруга зарядного пристрою | 42 V |
| Вихідний струм зарядного пристрою | 2 А |
| Вхідна напруга зарядного пристрою | 100 – 240 V |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Тормоз | Спереду: електронні гальма ABS. Задні: дискові гальма |
| Гальмівний шлях | <10 м |
| Гарантія в місяцях | Обмежена гарантія 12 міс. |
| Додаткові характеристики | Передній та задній ліхтарі, управління через додаток, подвійна тормозна система, LED-дисплей |
| Диаметр колес | 9" |
| Зріст драйвера | 120 – 200 см |
| Комплект поставки | 1 х електросамокат; 1 х гайковий ключ; 1 х гвинтик; 1 х NFS ключ; 1 х зарядний пристрій; 1 х шланг для пневмопідкачування; 1 х інструкція |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество колес | 2 |
| Ландшафт | Гірська місцевість |
| Максимальна дальність пробігу, км | 30 км |
| Максимальная мощность | 600 W |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 км/год |
| Максимальный крутящий момент | 20 Н.м |
| Максимальний кут підйому | 20° |
| Материал | Алюмінієвий сплав: 6061 |
| Материал сиденья | Без сидіння |
| Мoдель | ES10-NEON Lite |
| Необхідний час для повного заряду | 4 – 5 год |
| Номінальна напруга акумулятора | 36 V |
| Номінальна напруга двигуна | 36 V |
| Номинальная мощность | 300 W |
| Особенности | неонова підсвітка, керування через додаток, NFC-доступ |
| Мощность | 300/600 W |
| Назначение | Для дорослих і підлітків |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 1085 × 450 × 1140 мм |
| Розмір в складеному вигляді, мм | 1085 × 450 × 455 мм |
| Розмір упаковки, мм | 1110 × 220 × 470 мм |
| Розташування акумулятору | У деку |
| Расположение двигателя | У деку |
| Рівень захисту від вологи | IP55 |
| Сиденье | Без сидіння |
| Стоп-сигнал | Світло вимкнене/слабке світло блимає по черзі |
| Температура використання | Від 0 до +40 °C |
| Температура зберігання | Від −20 до +45 °C |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний |
| Тип двигателя | Безщітковий безредукторний двигун |
| Шини | Безкамерна шина |