2 917 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Микрофон | Встроенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Интерфейс подключения | Bluetooth |
| Вес | 297 г кг |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Цвет | Grey |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Мoдель | Bowie H2 Noise-Cancelling |
| Наявність активного шумозаглушення | З активним шумопоглинанням |
| Назначение | Для мобільних телефонів |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 200 × 180 × 82 мм |
| Тип навушників | Повнорозмірні |
| Час заряджання | 1 год |
| Время работы от аккумулятора | До 27 годин |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |