1 610 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HK Instruments |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 230 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
| Вес | 56 г кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Вид товара | Смартгодинник |
| Гарантийный срок | 12 |
| Гарантійний строк. | 12 |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| До 5 днів | HK |
| Додаткові дані | HK9PMMINIGreen |
| Застосунок | WearFit Pro |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Мoдель | 9 Pro Max Plus |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Обсяг оперативної пам’яті | 2 GB |
| Объем оперативной памяти | 2 GB |
| Розмір дисплею | 45 mm |
| Спосіб зарядки | Бездротовий |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип питания | Від акумулятора |
| Функции | Здійснення дзвінків, вологозахист IP67, фітнес-трекер, вимірювання серцевого ритму, моніторинг кисню в крові, моніторинг сну, ChatGPT |
| Время работы от аккумулятора | До 5 днів |