



601 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| 3 – 5 днів | Fendior |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | Bluetooth, Wi-Fi |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Вид товара | Смартгодинник |
| Гарантийный срок | 6 |
| Гарантійний строк. | 6 |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Додаткові дані | Z03PMint |
| Застосунок | Hryfine |
| Цвет | Mint |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Z03 Pro |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Обсяг оперативної пам’яті | 2 GB |
| Объем оперативной памяти | 2 GB |
| Розмір дисплею | 2.04" |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип питания | Від акумулятора |
| Функции | Мультиспортивний режим, крокомір, моніторинг сну, Bluetooth-дзвінки |
| Время работы от аккумулятора | 3 – 5 днів |