


681 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Big |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 230 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | NFC (без функції оплати), GPS-трекер, Bluetooth |
| Вес | 57 г кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Вид товара | Смартгодинник |
| Габарити | 49 мм |
| Гарантийный срок | 6 |
| Гарантійний строк. | 6 |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Додаткові дані | BIGS9POrange |
| Застосунок | Hryfine |
| Цвет | Orange |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал корпуса | Цинковий сплав + силікон |
| Материал | Цинковий сплав + силікон |
| Мoдель | S9 Pro Max |
| Обсяг оперативної пам'яті | 64 Mb |
| Обсяг оперативної пам’яті | 64 Mb |
| Объем оперативной памяти | 64 Mb |
| Розмір дисплею | 49 mm |
| Розміри | 49 мм |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Тип питания | Від акумулятора |
| Функции | IP65, ШІ голосовий помічник, рівень кисню в крові, кров'яний тиск, частота серцебиття, моніторинг сну, фітнес-активність, GPS-трекер тощо |
| Цинковий сплав + силікон | BIG |